Мессі відіграв тайм у спарингу Барселони – голами відзначились інші опальні зірки каталонців

12 вересня 2020 Читать на русском

Ліонель Мессі поступово повертається до нормальної роботи у складі Барселони.

Товариський матч

Барселона – Хімнастік – 3:1

Голи: Дембеле, 6, Грізманн, 17 (пен.), Коутінью, 51 (пен.) – Бонілья, 31

Аргентинець з капітанською пов'язкою вивів команду на товариський матч проти середняка Сегунди Б – Хімнастіка. Щоправда, героями зустрічі став не Мессі, а інші зірки "блаугранас", які через різні причини провалили сезон 2019/20.

Реал скасував товариський матч – Лунін отримає шанс вразити Зідана через тиждень

Вже на 6 хвилині Усман Дембеле залишився без опіки в штрафному майданчику і проштовхнув м'яч повз голкіпера. Потужний дебют Барселони закріпив Грізманн, чітко реалізувавши пенальті. Хімнастік відквитав один м'яч до перерви, але на цьому його успіхи завершились.

Куман на другий тайм випустив повністю новий склад, в якому знайшлося місце для Філіппе Коутінью. Бразильцю також дозволили пробити пенальті – 3:1.

Гранада у рідних стінах перемогла Атлетік, Ейбар розписав безгольову нічию із Сельтою: 1-й тур Ла Ліги, субота