"Мені було важко дихати": Щенсни прокоментував вимушену заміну у матчі Ліги Європи

14 квітня 2023 Читать на русском

Голкіпер Ювентуса Войцех Щенсни розповів про своє самопочуття після підозри на проблеми з серцем і термінової заміни наприкінці першого тайму матчу проти Спортінга (1:0).

"Я був у сльозах, мені було важко дихати і стало страшно, але зараз мені набагато краще.

Ювентус втримав перемогу над Спортінгом – Щенсни змусив згадати про Еріксена, кривдники Зінченка зберігають шанси

Ми провели медостеження, все добре. Тести підтвердили, що жодних проблем немає", – цитує Щенсни Sky Italia.

Нагадаємо, на 43-й хвилині поляк попросив про заміну після того, як відчув біль у грудях. Воротар покидав поле самостійно, однак помітно хвилювався та мав пришвидшене серцебиття.

До слова, Ювентус у боротьбі за вихід у півфінал Ліги Європи дотис Спортінг, здобувши мінімальну перемогу завдяки голу Гатті в середині другого тайму. Матч-відповідь відбудеться 20 квітня.

Ліга конференцій: Лех без Цітаішвілі розгромно програв Фіорентині, Базель оформив камбек з Ніццою, Андерлехт дотис АЗ