"Мені було погано весь ранок, а в перерві я був у туалеті": зірка Ман Сіті міг пропустити зустріч проти Ліверпуля

2 квітня 2023 Читать на русском

Вінгер Манчестер Сіті Джек Гріліш розповів про своє здоров'я під час матчу з Ліверпулем, який закінчився перемогою "містян" 4:1.

"Я був у туалеті в перерві матчу, а весь ранок мені було погано. Я люблю це, люблю футбол, люблю грати, люблю тренуватися. Коли все так відбувається, не існує нічого кращого. Я граю впевнено, почуваюся у формі. Забивати та віддавати гольові передачі — це ідеально.

"Один із найкращих виступів за останні 7 років": Гвардіола розхвалив Ман Сіті після перемоги над Ліверпулем

Я вважаю, що ми добре почали гру. Програвали з рахунком 1:0, і ви не боїтеся найгіршого, але відчуваєте, що буде важко. Думаю, що ми блискуче відповіли й були чудовими, особливо в другому таймі", – цитує Гріліша Daily Mail.

27-річний вінгер забив один гол та записав у свій актив асист у зустрічі проти Ліверпуля. Нагадаємо, що в активі Джека Гріліша у 22 матчах АПЛ чотири голи та п'ять результативних передач.

Манчестер Сіті без варіантів розбив Ліверпуль – Гріліш і Марез у вогні, чемпіон світу змусив забути про Холанда