Матвієнко сподівається перервати провальну серію Шахтаря у матчах проти Манчестер Сіті

25 листопада 2019 Читать на русском

Захисник Шахтаря Микола Матвієнко оцінив шанси своєї команди у матчі 5 туру групового етапу Ліги чемпіонів проти Манчестер Сіті.

"Гру Манчестер Сіті проти Аталанти не переглядали, але дивилися інші матчі "містян", а також нашу минулу гру з ними.

Манчестер Сіті – Шахтар: прогноз на матч Ліги чемпіонів

Будь-який футболіст Шахтаря, маючи достатньо мотивації, може грати в такій команді як Манчестер Сіті. Наш чемпіонат недостатньо сильний, але я впевнений, що кожен наш гравець готовий грати в Манчестер Сіті. Ніколи не чув про "манчестерське прокляття". Але, сподіваюся, ми його перервемо", – цитує Матвієнка Sport.ua.

Нагадаємо, у "гірників" не надто приємна історія протистоянь з Манчестер Сіті – одна перемога і чотири поразки (загальний рахунок – 2:15).

Манчестер Сіті – Шахтар: передматчева прес-конференція Луїша Каштру