Матч Кубка Іспанії перервали через проблеми з освітленням – гру офіційно перенесли

7 січня 23:02 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Уніоністас та Вільяреал не змогли дограти матч 1/16 фіналу Кубка Іспанії.

Зустріч між Уніоністасом та Вільяреалом була перервана через проблеми з освітленням на стадіоні, коли рахунок на табло був 1:1.

"Він впав до нас з небес": Хаві розхвалив зірку Барселони, який врятував від поразки з Лас-Пальмасом

Згідно з регламентом Кубка Іспанії, якщо основний час матчу закінчується внічию, то команди вирішуватимуть долю путівки в 1/8 фіналу в екстратаймах. Утім, Уніоністасу та Вільяреалу це не вдалося зробити, оскільки техніки так і не полагодили світло.

Як повідомляє Mundo Deportivo, зустріч продовжиться вранці в понеділок, 8 січня. Планується, що гра має закінчитися до жеребкування 1/8 фіналу, яке відбудеться о 14:00 за київським часом.

Жирона на останніх хвилинах вирвала перемогу над Атлетіко – 7 голів, 5-й асист Довбика, продовження чемпіонської казки