Марсьяль показав моторошні наслідки дербі проти Манчестер Сіті – фото закривавленої ноги форварда

8 березня 2020 Читать на русском

Нападник Манчестер Юнайтед Антоні Марсьяль зазнав неприємного пошкодження у матчі 29 туру АПЛ проти Манчестер Сіті (2:0).

Француз сфотографував свою понівечену ногу після принципового дербі.

Манчестер Юнайтед – Манчестер Сіті – відео голів

Марсьялю здерли добрий шмат шкіри, а на рані помітні сліди крові. Жорстка гра опонентів не завадила нападнику Манчестер Юнайтед відкрити рахунок у першому таймі. Після перерви Сульшер замінив француза на Мактоміная, який згодом заб'є другий м'яч.

Нагадаємо, Марсьяль є другим бомбардиром Манчестер Юнайтед у поточному сезоні (11 голів), поступаючись лише Маркусу Рашфорду.

Манчестер Юнайтед – Манчестер Сіті: невиразний Зінченко, жахливий Едерсон, тріумф "дияволів" з новим серцем і класом АВБ