Марсель перед матчем із Шахтарем у більшості програв Бресту – Обамеянг і Ко продемонстрували повну імпотенцію в атаці

19 лютого 00:10 Читать на русском
Автор: Ольга Любушкіна

Марсель програв Бресту (0:1) у 22 турі чемпіонату Іспанії. Результат та огляд матчу – в цій новині на "Футбол 24".

Ліга 1, 22 тур

Брест – Марсель – 1:0

Гол: Ле-Мелу, 89

Вилучення: Муньє, 60 (Брест)

Монако сенсаційно програв Тулузі, пропустивши гол з 35 метрів, Ренн продовжив переможну серію, Ланс піднявся в зону ЛК

Марсель після зимової перерви досі не перемагав в Лізі 1. Криза провансальців затягнулася, і Гаттузо ніяк не може вивести команду з неї. У першому таймі проти Бреста гості не змогли навіть завдати удару у площину воріт. Знову атака Марселя показала свою імпотентність. "Пірати" були більш активними, але реалізувати свої моменти не змогли, у тому числі через непогану гру Рубена Бланко, який у старті замінив Пау Лопеса.

По перерві Брест залишився у меншості після вилучення Стіва Муньє, який грубо зіграв проти Лео Балерді. Захисник Марселя й сам мав побачити червону картку, утім, Руді Буке вирішив пошкодувати провансальців. Загалом суддівство в матчі було дуже на низькому рівні. Щоб додати гостроти в атаку, Гаттузо випустив Обамеянга, але до 80 хвилини Марсель зумів лише тричі пробити по воротах "піратів".

Провансальці не змогли вивезти з Бретані навіть нічию. П'єр Ле-Мелу покарав команду Гаттузо за інертність протягом матчу.

Брест піднявся на другу сходинку, набравши 40 очок. Марсель посідає дев'яте місце з 30 балами.

Пірати Бретанського півострова: тренер, якого довелося гуглити, після 12-річної паузи створив головну сенсацію Ліги 1