Манчестер Юнайтед завдяки шедевру Погба здолав Фулхем та піднявся на першу сходинку АПЛ

21 січня 2021 Читать на русском

В рамках 18-го туру АПЛ Фулхем у рідних стінах поступився Манчестер Юнайтед. Звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Манчестер Юнайтед на виїзді зустрічався із Фулхемом. Господарям вдалось забити швидкий гол – на 5-й хвилині Лукман отримав довгу навісну від Замбо-Ангісси, вийшов віч-на-віч із голкіпером та пробив повз нього. На 21-й Кавані своєчасно опинився на добиванні у штрафному майданчику і зрівняв рахунок.

Ман Сіті – Астон Вілла: Зінченко мчить по золото – українець використовує шанс на межі асисту та пенальті

Після перерви манкуніанці вирвались уперед. Погба з дальньої дистанції шедеврально вистрілив точнісінько під ліву стійку – без шансів для голкіпера. "Дачники" одразу кинулись в атаку і до останніх хвилин матчу відчайдушно намагались зрівняти рахунок, однак більше забити не змогли. Зрештою, фінальний свисток зафіксував перемогу МЮ – 1:2.

Завдяки цій перемозі "дияволи" випередили Манчестер Сіті на два залікові бали та очолили турнірну таблицю АПЛ, натомість Фулхем так і залишився на 18-му місці першості.

Шевченко несподівано опинився серед фаворитів на заміну Лемпарду, а Челсі обрав курс