Манчестер Юнайтед – Барселона – 0:1 – відео гола та огляд матчу

11 квітня 2019 Читать на русском

Барселона перемогла Манчестер Юнайтед у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Дивіться відео гола та огляд матчу Манчестер Юнайтед – Барселона.

Матч Манчестер Юнайтед – Барселона розпочався о 22:00 за київським часом на стадіоні Олд Траффорд.

Манчестер Юнайтед – Барселона: онлайн-трансляція матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Гості відкрили рахунок вже на 13-й хвилині. Після подачі Ліонеля Мессі Луїс Суарес переправив м'яч у ворота – дещо допоміг рикошет від Люка Шоу, на якого в підсумку записали автогол. Арбітр спочатку не зарахував взяття воріт через офсайд, але після використання системи VAR вказав на центр поля.

Барселона здобула мінімальну перемогу над Манчестер Юнайтед у першому чвертьфіналі ЛЧ

У підсумку – мінімальна перемога Барселони з рахунком 1:0. Матч-відповідь відбудеться 16 квітня, початок поєдинку – о 22:00.