Друга поспіль поразка мерсисайдців у відеоогляді матчу Манчестер Сіті – Ліверпуль – 4:1

1 квітня 2023 Читать на русском

Манчестер Сіті приймав Ліверпуль у центральному матчі 29 туру АПЛ. Дивіться відео голів і огляд матчу на "Футбол 24".

Підопічні Пепа Гвардіоли намагаються наздогнати у турнірній таблиці Арсенал. Щоб не відставати від лідера АПЛ, Манчестер Сіті треба було здобувати перемогу. Матч розпочався з голу Салаха, але "містяни" швидко оговталися і через 10 хвилин зрівняли рахунок.

Манчестер Сіті готовий продати коштовного захисника – на нього вже полюють ПСЖ та Тоттенхем

Після перерви підопічні Гвардіоли згадали, що вони господарі поля, і продовжили насідати на ворота гостей. Де Брюйне вивів свою команду вперед, а через сім хвилин Ґюндоґан подвоїв перевагу "містян". Крапку в матчі поставив Гріліш.

Таким чином, Манчестер Сіті здобув свою 100-у домашню перемогу в англійській Прем'єр-лізі під керівництвом Пепа Гвардіоли у своєму 128-му матчі на Етіхаді. Ліверпуль програв у другому матчі поспіль в АПЛ.

Манчестер Сіті без варіантів розбив Ліверпуль – Гріліш і Марез у вогні, чемпіон світу змусив забути про Холанда