Манчестер Сіті – Лідс – 7:0 – відео голів і огляд матчу

15 грудня 2021 Читать на русском

Ман Сіті з Олександром Зінченком у складі не залишив шансів Лідсу в 17-му турі АПЛ. Дивіться відео голів і огляд матчу на "Футбол 24".

Неприємності для команди Марсело Б'єлси почалися вже в дебюті гри на Етіхаді – до 13-ї хвилини Фоден і Гріліш вразили ворота Лідса. До перерви де Брюйне зробив рахунок 3:0.

Діаш продемонстрував дива акробатики у матчі з Лідсом – захисник Ман Сіті відчайдушно рятував свою команду

У другому таймі побиття продовжилося. Бельгієць оформив дубль, а ще голами відзначилися Марез, Стоунз і Аке. Олександр Зінченко відіграв весь матч і міг привезти пенальті у власні ворота, але VAR став на бік українця. До слова, саме вдалий відбір у виконанні Зінченка почав гольову атаку Сіті в моменті з влучним ударом Мареза.

7:0 – Ман Сіті набрав 41 очко і продовжує лідирувати в чемпіонаті Англії. Лідс іде на 16-й позиції, маючи в активі 16 пунктів.

Ман Сіті – Лідс: Зінченко довершує історичний погром у матчі лідера АПЛ – супертріо на 10 балів, "угода" українця з VAR