Мальта – Україна: "синьо-жовті" зазнали чергової втрати на матч відбору Євро-2024

14 жовтня 2023 Читать на русском

Надмірні емоції не дозволять Руслану Маліновському зіграти у наступному поєдинку збірної України.

Півзахисник Дженоа Руслан Маліновський не допоможе збірній України у матчі з Мальтою. 30-річний хавбек не потрапив в основу на матч з Північною Македонією, однак вийшов у другому таймі, замінивши Олександра Зубкова.

Україна – Північна Македонія – 2:0 – відео голів і огляд матчу з шедевром Караваєва

Вже за хвилину Руслан заробив "гірчичник", ліктем відштовхнувши Еліфа Ельмаса. Як наслідок, через перебір жовтих карток Маліновський пропустить наступний матч "синьо-жовтих".

До слова, раніше стало відомо, що проти Мальти не зіграє і Сергій Кривцов – він зазнав травми ще у США і не встигне відновитися.

Нагадаємо, вже у вівторок, 17 жовтня, команда Сергія Реброва на виїзді зіграє проти Мальти. Початок зустрічі о 21:45.

Україна здолала Північну Македонію у матчі відбору Євро-2024 – 2 божевільні голи, подвиги Трубіна, втрата легіонера