Маліновський зіграв перший матч після операції – Аталанта розтрощила суперника з рахунком 7:1

11 серпня 2021 Читать на русском

Хавбек Аталанти Руслан Маліновський вперше вийшов на поле після видалення грижі живота.

Товариський матч

Аталанта – Алессандрія – 7:1

Голи: Скалвіні, 13, Ілічіч, 20, 44, Пашаліч, 30, Мурієль, 51, Госенс, 56, Толої, 82 – Арріджіні, 43

Суперником бергамасків стала Алессандрія, яка пробилася в Серію В. Спаринг перетворився для підопічних Гасперіні на легку прогулянку. Вже до перерви Аталанта відвантажила 4 голи, на які відповів самотній удар Арріджіні.

Коваленко вже провів перше тренування у складі Спеції

У другій половині "богиня" хутенько забила ще двічі, і Гасперіні почав проводити масові заміни. На 59-й хвилині з'явився Руслан Маліновський, який пропустив майже всю підготовку через операцію. Сьомий гол Аталанти відбувся без прямої участі українця. Сапата скинув м'яч на захисника Толої, а той без проблем вразив ворота.

Додамо, що офіційний сезон для Аталанти розпочнеться 21 серпня матчем Серії А проти Торіно.

"Ярмоленко стартував, мов поїзд": українець з Вест Хемом бив Аталанту, відверта реакція англійських ЗМІ та фанатів