Макаренко не допоміг Кортрейку уникнути драматичної поразки від Антверпена – Мбокані відзначився голом

25 вересня 2020 Читать на русском

Кортрейк Антверпен у стартовому матчі 7-го туру чемпіонату Бельгії. Звіт про гру читайте на "Футбол 24".

Бельгія, 7 тур

Кортрейк – Антверпен – 1:3

Голи: М'Бойо, 3 – Сейнсбері, 63 (авт), Рафаелов, 83, Мбокані, 90+2

Лунін потрапив до заявки Реала на матч проти Бетіса – двох зірок мадридців у списку немає

Євгену Макаренку з його Кортрейком випало відкривати програму чергового туру Ліги Жупіле. Українець вийшов у стартовому складі, а його команда швидко повела у рахунку. Вже на 3-й хвилині М'Бойо скористався навісом у воротарський і переправив м'яч у сітку.

Гості змогли перевернути гру в другому таймі. Спочатку Сейнсбері розстріляв власні ворота, а ближче до фінального свистка Рафаелов розкішним ударом зі штрафного вивів Антверпен вперед. Вже у компенсований час колишній динамівець Дьємерсі Мбокані зафіксував остаточний рахунок – 1:3. Завдяки цій перемозі "величні старці" на один пункт обійшли Кортрейк у турнірній таблиці і посідають п'яте місце.

Перший млинець Кумана, запах помсти для Пеллегріні, реванш Клоппа за втрачений трофей: топ-5 матчів євровікенду