Люксембург залякує Україну перемогою над Литвою – 2:1 – відео голів та огляд матчу

23 березня 2019 Читать на русском

Люксембург несподівано переграв Литву (2:1) в першому відбірковому матчі до Євро-2020. Дивіться відео голів та огляд матчу Люксембург – Литва.

Литва відкрила рахунок у матчі вже на 14-й хвилині, але гравці Люксембурга не мали наміру опускати руки. Господарі ще у першому таймі вирівняли становище, а після перерви забили переможний м'яч.

Люксембург очолив групу України, Франція розгромила Молдову

Таким чином Люксембург очолив групу В, в якій також перебуває Україна, Португалія та Сербія.

У наступному поєдинку Люксембург прийматиме підопічних Андрія Шевченка. Зустріч відбудеться 25 березня, початок о 21:45.

Португалія – Україна: Пятов рятує план Шевченка, Роналду і Мораєс тринькають – у нас нові лідери, у суперника прокляття