"Людина-павук" вивів Реал Сосьєдад у півфінал Кубка Іспанії – він спровокував трибуни

24 січня 00:31 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

У вівторок, 23 січня, відбувся чвертьфінальний матч Кубка Іспанії між Сельтою і Реалом Сосьєдад (1:2).

Кубок Іспанії, 1/4 фіналу

Сельта – Реал Сосьєдад – 1:2

Голи: Де ла Торре, 90+2 – Оярсабаль, 2, Беккер, 66

Реал Сосьєдад здолав команду Рафу Бенітеса у виїзному матчі завдяки бліцкригу та зимовому новачку. Уже на другій хвилині Оярсабаль замкнув головою передачу Мікела Меріно, а на 66-й хвилині "людина-павук" Шеральдо Беккер забив перший м'яч за басків у дебютному для себе матчі за команду.

Реал Сосьєдад підписав контракт із "супергероєм" – трансфер обійшовся в копійки

Суринамець відсвяткував цей гол жестами супергероя, але місцевим уболівальникам це явно не сподобалося – вони почали демонструвати на адресу Беккера неприємні жести. Через певний час "людина-павук" опинився на газоні в лежачому положенні – було не зовсім зрозуміло, чи отримав він ушкодження, чи просто втомився. Однак, зрештою Шеральдо продовжив гру. А ось екс-одноклубник Олександра Зінченка по Арсеналу Кіран Тірні справді травмувався і був замінений.

У компенсований час Сельта відіграла один м'яч, тому формально саме "людина-павук" приніс баскам перемогу.

"Один з найкращих амбасадорів України": іспанські ЗМІ шаленіють від Довбика – порівняння з суперзірками і сигнал Джуду