Лєвандовскі у збірній Польщі замінили вперше за 5 років – форвард зазнав травми у матчі проти Італії

12 жовтня 2020 Читать на русском

Нападник збірної Польщі Роберт Лєвандовскі не зміг дограти поєдинок 3-го туру Ліги націй до кінця.

У матчі 3-го туру Ліги націй Польща на власному полі приймала збірну Італії і зуміла втримати свої ворота на замку – фінальний свисток зафіксував безгольову нічию.

Італія на виїзді не змогла здолати Польщу, але зберегла першу сходинку у групі А1

У складі "Кадри" з перших хвилин вийшов Роберт Лєвандовскі, який пропустив кілька попередніх поєдинків. На 83-й хвилині нападник Баварії покинув поле. Як виявилось, причиною заміни стала травма – пошкодження гомілкостопа, повідомляє видання Sport.pl. Лєвандовскі додивлявся гру на лаві запасних, при цьому його нога була загорнута в пакет з льодом.

Однак, як виявилось згодом, травма виявилась не такою серйозною і форвард зможе допомогти своїй команду у матчу 4-го туру ЛН проти Боснії і Герцеговини, який відбудеться вже найближчої середи, 14 жовтня, о 21:45.

Цікаво, що Роберта замінили в офіційному матчі за національну команду вперше за п'ять років. Останній раз це сталося у вересні 2015 року у поєдинку проти Гібралтару (8:1).