Лєвандовскі – найкращий гравець туру у Лізі чемпіонів

29 листопада 2019 Читать на русском

Космічну результативність форварда Баварії неможливо було не відзначити.

Нападник мюнхенського клубу Роберт Лєвандовскі завоював звання найкращого гравця 5-го туру Ліги чемпіонів, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Лєвандовскі відзначився найшвидшим покером в історії Ліги чемпіонів – форварду Баварії знадобилося менше 15 хвилин

Жертвою польського форварда стала Црвена Звезда, якій Роберт відвантажив 4 м'ячі, а підсумковий рахунок був 6:0.

На нагороду претендували також нападник Барселони Ліонель Мессі, форвард Інтера Ромелу Лукаку і голкіпер ПСЖ Кейлор Навас.

В поточному сезоні Бундесліги Лєвандовскі провів 12 матчів, в яких відзначився 16-ма голами та асистом.

"Тайм, про який хочеться забути" і "донецький пінг-понг": англійські ЗМІ про Ман Сіті – Шахтар як тривожне майбутнє Пепа