Лунін зіграє проти Циганкова – Куртуа несподівано вибув зі складу Реала

25 квітня 2023 Читать на русском

Голкіпер збірної України Андрій Лунін, найімовірніше, отримає ще один шанс від Карло Анчелотті у Прімері.

Напередодні мадридці оголосили заявку на виїзний матч 31 туру Ла Ліги проти Жирони. Тібо Куртуа був присутній у ній, тому здавалось, що у Луніна немає шансів зіграти.

Партнер Циганкова зазнав жахливої травми – Жирона втратила двох ключових гравців перед матчем з Реалом

Проте у день поєдинку стало відомо, що у бельгійського кіпера гастроентерит. Через це він не їде у Каталонію на поєдинок. Його місце у заявці посяде Маріо де Луїс.

А от зі стартових хвилин варто очікувати Луніна, який є другим номером після Куртуа. Дуель з Жироною розпочнеться о 20:30 за київським часом. У глядачів є усі шанси побачити протистояння Андрія проти Віктора Циганкова.

До слова, для 24-річного українця це буде 12 матч у сезоні за Реал. Ходять чутки, що влітку Лунін планує піти, адже бажає отримувати регулярну ігрову практику.

Жирона перервала серію без поразок – Циганков знову без результативних дій і не врятував у ключовий момент