Лунін прокоментував розгромну перемогу Реала над Довбиком і Циганковим в українському дербі

11 лютого 08:59 Читать на русском
Автор: Олег Василишин

Голкіпер "вершкових" Андрій Лунін поділився емоціями від матчу 24-го туру Ла Ліги між Реалом та Жироною (4:0).

"Ми домінували всю гру. Результат говорить сам за себе. Ми повинні продовжувати у такому ж дусі.

Реал – Жирона – 4:0 – відео голів та огляд матчу за участю Луніна, Довбика і Циганкова

Жирона провела вражаючий сезон, проти них завжди важко. У цій дуелі гра склалась на нашу користь, але каталонці дуже добре грали до цього моменту сезону.

Останні хвилини минулого матчу проти Атлетіко, де Реал втратив перемогу, вплинули на нашу сьогоднішню гру. Команда проаналізувала все, ми були сильнішими.

Я почуваюся добре, працюю, роблю кроки вперед і насолоджуюся Мадридом, стадіоном, усім", – цитує Луніна DefensaCentral.

Нагадаємо, всі троє українців вийшли у старті, але до кінця матчу дограв лише голкіпер Реала – Довбик і Циганков були замінені на 70-й хвилині. Після 24-х турів команда Луніна випереджає Жирону вже на 5 очок.

Реал розтоптав Жирону, зміцнивши лідерство в Ла Лізі – провал Довбика і Циганкова, спокій Луніна, шоу Віні та Беллінгема