Льов виділив одного гравця за підсумками впевненої перемоги над збірною Північної Ірландії

10 вересня 2019 Читать на русском

Головний тренер Збірної Німеччини оцінив дії своїх підопічних у матчі відбору Євро-2020 проти Північної Ірландії.

"Серж Гнабрі – справді чудовий гравець. Не лише через голи він став для нас важливим виконавцем. Він завжди грає на надзвичайно високому рівні.

Євро-2020: Німеччина здобула переконливу перемогу над Північною Ірландією та очолила групу С

Сьогодні ми були під тиском, ми мусіли перемогти. Ми не дуже добре увійшли в гру. Північні ірландці були сміливими і добре атакували нас. Ми обговорили кілька речей у перерві, у другому таймі стало краще.

У нас було більше швидкості, і гол приніс спокій. Він прийшов у потрібний час. Ми повинні були забити другий гол раніше. Наразі команда перебуває у фазі ознайомлення з новим стилем гри", – цитує Льова RTL.

Євро-2020, кваліфікація: Вербіч дублем приніс важливу перемогу Словенії, Кадар програв з Угорщиною, де Брюйне у вогні

Нагадаємо, Гнабрі забив другий гол у гостьовому матчі з північними ірландцями і встановив остаточний рахунок – 0:2.