"ЛНЗ втратив два очки": Дулуб розкритикував підопічних за нічию з Олександрією, назвавши головного винуватця

8 жовтня 2023 Читать на русском

Наставник черкасців Олег Дулуб підбив підсумки протистояння з Ротанем і Ко (0:0) у матчі 10-го туру УПЛ.

"В першому таймі я не впізнав своїх підопічних. Кудись зникла налаштованість. Мабуть, далася взнаки повітряна тривога, через яку початок матчу був перенесений на півтори години. Домінування гостей сумнівів не викликало й добре, що дотерпіли до перерви й не пропустили.

Ротань: Не хочу коментувати рішення наших доблесних "обідчивих" арбітрів, але судять вони дуже погано

Перерва пішла на користь. Вдалося достукатися до підопічних, нагадати, що з таким настроєм в поєдинку, де на кону шість очок, не грають. Допомогло. Ефективними виявилися й заміни. Події на полі почали розгортатися за нашим сценарієм. Досить сказати, що під завісу поєдинку в ЛНЗ в атаці було аж чотири гравці. Але, на жаль, так і не вдалося дотиснути гостей.

Чим можу це пояснити? Мабуть, невезінням. Бо й досі не можу збагнути, як в компенсований час Геннадій Пасіч примудрився промахнутися з трьох метрів. Вважаю, що ми втратили два очки", – сказав Дулуб у коментарі Sport.ua.

Нагадаємо, після 10-ти турів ЛНЗ йде у турнірній таблиці УПЛ на одинадцятій сходинці, Олександрія – тринадцята.

Ротань не перемагає в УПЛ третій місяць – Олександрія дивом втримала нічию з ЛНЗ