Фіаско Ліверпуля проти Арсенала у відеоогляді поєдинку Кубка англійської ліги

2 жовтня 2020 Читать на русском

Ліверпуль зустрічався з Арсеналом у матчі 1/8 Кубка англійської ліги. Дивіться відео голів та огляд матчу Ліверпуль – Арсенал на Футбол 24.

Ліверпуль володів тотальною перевагою над суперником протягом усієї зустрічі, але голкіпер "канонірів" Бернд Лєно віртуозною грою не дозволив господарям забити протягом основного часу.

Ліверпуль планує продати відразу трьох гравців на 50 млн фунтів – для них немає місця у команді Клоппа

Безгольова нічия дозволила суперникам визначити сильнішого у серії післяматчевих пенальті. Знову героєм перестрілки став Лєно, який двома сейвами вивів Арсенал у чвертьфінал Кубка англійської ліги.

Варто відзначити, що ці ж суперники зустрічались минулого сезону також на стадії 1/8 фіналу Кубка ліги, основний час завершився з хокейним рахунком 5:5, а в серії пенальті переміг Ліверпуль.

Арсенал завдяки куражу Лєно здолав Ліверпуль у серії післяматчевих пенальті та пробився у чвертьфінал Кубка ліги