Ліверпуль – Мілан – 3:2 – відео голів та огляд матчу

16 вересня 2021 Читать на русском

Легендарне протистояння повторилось на Енфілді в рамках групового етапу ЛЧ. Дивіться відеоогляд зустрічі на Футбол 24.

Захоплюючий поєдинок з карколомним сценарієм для глядачів влаштували Ліверпуль та Мілан.

Дебют Зінченка і "гіркий" хет-трик у відеоогляді перестрілки Манчестер Сіті – РБ Лейпциг – 6:3

Гості з Італії зуміли вдало відреагувати на швидкий гол команди Клоппа та ще до перерви вийти вперед. Тренер мерсисайдців знайшов у роздягальні правильні слова для підопічних, і після перерви Ліверпуль перевернув хід гри, забивши два м'ячі та вирвав перемогу.

Нагадаємо, у паралельному матчі групи B Порту та Атлетіко розписали нічию (0:0).

Ліверпуль у яскравому матчі дотиснув Мілан – "россонері" дали бій на Енфілді, Салах реабілітувався за промах з пенальті