Ліга Європи: Роналду не врятував МЮ від поразки, Коваль асистом дав початок розгромній перемозі Шерифа – усі результати

9 вересня 2022 Читать на русском

Відбулися матчі першого туру групового етапу Ліги Європи. Усі результати – в цій новині на "Футбол 24".

Нант – Олімпіакос – 2:1

Голи: Мохамед, 32, Гессан, 90+3 – Мутуссамі, 51 (аг.)

Група H

Ференцварош – Трабзонспор – 3:2

Голи: Нгуен, 4, 44 (п.), Траоре, 29 – Гомес, 40, Бозок, 71

Вилучення: Чівіч, 16 (Ференцварош, червона картка)

Црвена Звезда – Монако – 0:1

Гол: Емболо, 74 (п.)

Фенербахче дотиснув Динамо на 90+3 – шедевр українців, серйозна травма лідера киян і хамство фанатів Путіна в матчі ЛЄ

Мікель Артета дав відпочити низці лідерів, а резервістам – можливість проявити себе. Олександр Зінченко вийшов лише на останні 20 хвилин і таким чином дебютував у Лізі Європи. Раніше українець в цьому турнірі не грав.

Рома сенсаційно поступилася Лудогорцю. Болгарський клуб впорався без допомоги Ігоря Пластуна, який весь матч просидів на заміні. Ще одна несподіванка сталася у Берліні, де Уніон (наразі йде четвертим у Бундеслізі) поступився однойменній команді із приставкою Сент-Жилуаз. Цей матч, до речі, судив українець Сергій Бойко.

Кріштіану Роналду вийшов у стартовому складі Манчестер Юнайтед і відіграв повний матч, що з ним у нинішньому сезоні трапляється нечасто. Ерік Тенг Хаг також зробив кілька інших кадрових змін і поплатився за це. МЮ на власному полі програв Реалу Сосьєдад.

Інший матч групи Е був надзвичайно багатим на події. Максим Коваль вже на 2-й хвилині гри віддав асист. Шериф розгромив Омонію з рахунком 3:0. Наприкінці гри на поле вийшов ще й Роман Безус і відразу допоміг своїй команді забити, але гол не зарахували через офсайд. Також у цьому матчі трапився скандал. З трибун у голову арбітра прилетіла якась ємність із рідиною. Гру через це перервали, але згодом поновили.