Ліга Європи: Арсенал розбив Айнтрахт, Селтік без Шведа розписав нічию з Ренном, Лаціо несподівано програв Клужу

19 вересня 2019 Читать на русском

Завершилися матчі першого туру групового етапу Ліги Європи 2019/20 у групах D, E, F.

Ліга Європи 2019/20, груповий етап

Група D

ПСВ – Спортінг – 3:2

Голи: Мален, 19, Коатес, 25 (аг), Баумгартль, 48 – Фернандеш, 38 (пен.), Мендес, 82

ЛАСК – Русенборг – 1:0

Гол: Холланд, 45+3

Група E

Ренн – Селтік – 1:1

Голи: Ньянг, 38 (пен.) – Крісті, 59 (пен.)

Голи: Анен, 66 (аг), Мпоку, 90+1

ПСВ зі Спортінгом влаштували справжню перестрілку, однак португальці так і не змогли врятувати своє становище після відставання у два голи. У паралельному матчі все було значно скромніше – один м'яч ЛАСКа у компенсований до першого тайму час, який і приніс господарям мінімальну перемогу.

Динамо вистраждало перемогу над Мальме завдяки голу Буяльского

Група Е подарувала несподівану перемогу Клужа над Лаціо. "Орли" відкрили рахунок в середині другого тайму, однак румуни не здалися і потішили своїх вболівальників камбеком, завдяки якому очолили квартет. Ренн і Селтік без травмованого Мар'яна Шведа вирішили поділити очки – 1:1.

Арсенал з кількома молодими гравцями у складі не мав проблем з Айнтрахтом. "Каноніри" здобули мінімальну перевагу у першій половині, а під завісу зустрічі влаштували розгром – цьому посприяло вилучення Домініка Кора. Валерій Бондаренко разом з Віторією Гімараєш довго стримував атаки Стандарда, однак у вирішальний момент португальців підвів свій же захисник – Флоран Анен вразив власні ворота. У компенсований час гостей добив Мпоку – 2:0.

Ліга Європи: Базель декласував Краснодар, Севілья розгромила Карабах, Копенгаген переграв Лугано та сенсація Дюделанжа