Ліга націй: Італія врятувалася в матчі проти Боснії, Чехія здолала Словаччину, Австрія втримала перемогу над Норвегією

4 вересня 2020 Читать на русском

Стартовий тур Ліги націй 2020/21 продовжився поєдинками п'ятниці. Читайте звіт про матчі на "Футбол 24".

Ліга націй 2020/21, 1 тур

Група А1

Італія – Боснія і Герцеговина – 1:1

Голи: Сенсі, 67 – Джеко, 57

Група В1

Норвегія – Австрія – 1:2

Голи: Холанд, 66 – Грегоріч, 35, Забітцер, 54 (пен.)

Голи: Чікалеші, 23, Баре, 79

Італія в рідних стінах ледь уникнула ганьби в матчі проти збірної Боснії та Герцеговини. Команда Манчіні домінувала упродовж першого тайму, але примудрилася пропустити після перерви – Джеко скористався хаосом у володіннях Доннарумми. Ситуацію довелося рятувати Сенсі, який незграбним ударом з рикошетом таки пробив Шехіча.

Нідерланди здобули впевнену перемогу над Польщею у дебютному матчі Ліги націй під керівництвом нового тренера

Австрія за 60 хвилин зім'яла оборону норвежців, але зарано повірила в свій успіх. Майбутнього суперника України на Євро покарав зірковий дует Сорлот – Холанд. Бомбардир Трабзонспора віддав передачу зірці дортмундської Борусії, а той в таких моментах не хибить. Втім, цього виявилося замало для бодай нічиєї. У паралельному матчі групи Північна Ірландія показала неймовірний характер, "поцупивши" очки у румунів. Британці понад тайм провели в меншості, але в кінцівці зустрічі це не завадило типовій лонгбольній комбінації, яку завершив Вайт.

Принципове дербі Словаччини і Чехії ледь не завершилося приниженням перших. Підопічні Хапала вдома "горіли" 0:3, допоки Шранц не оформив гол престижу. Чехи відразу стали лідерами групи, оскільки в другому поєдинку Шотландія та Ізраїль сильнішого не виявили.

Ігровий день раніше за інших почали Литва та Казахстан. Вже на 3 хвилині Бактієр Зайнутдінов залишився без опіки в центрі штрафного майданчика суперника і головою проштовхнув м'яч повз голкіпера. Наступне взяття воріт відбулося в кінцівці зустрічі – Куат закріпив перемогу казахів. Також з рахунком 0:2 завершився матч між білорусами та албанцями. І тут гості відвантажили опоненту по голу в кожному з таймів, забравши із собою три очки.

Ліга націй: Угорщина шикарним голом прибила Туреччину, Сербія поступилась Росії, триллер у битві "карликів"