Ліга конференцій: Лестер розгромив Раннерс, Селтік поступився Буде-Глімту, Марсель впевнено переграв Карабах

18 лютого 2022 Читать на русском

В рамках 1/16 плей-офф Ліги конференцій було проведено чотири матчі. Звіт про них читайте на сайті "Футбол 24.

Ліга конференцій, попередній раунд плей-офф

Лестер – Раннерс – 4:1

Голи: Ндіді, 23, Барнс, 49, Дака, 55, Дьюсбері-Хол, 74 – Гаммерсгей-Містраті, 45

Меніг, 78

Лестер у рідних стінах без проблем здолав Раннерс. У першому таймі данці ще трималися і змогли втримати нічию 1:1, але після перерви "лиси" таки загнали їх на свою половину поля, і вколотили три м'ячі. У підсумку матч завершився із рахунком 4:1 на користь господарів.

Ліга конференцій: Славія з Качарабою здолала Фенербахче, перемоги Мітьюлланда і ПСВ, Рапід розібрався з Вітессом

Марсель у матчі із Карабахом також не відчув сильного спротиву. Французи увесь матч домінували та зрештою завершили поєдинок із рахунком 3:1 на свою користь.

Буде-Глімт на виїзді переграв Селтік. До середини другого тайму гості комфортно вели у рахунку, і тільки тоді шотландці почали прокидатись і зуміли відквитати один м'яч. Однак, це не надто їм допомогло – за кілька хвилин ще один гол поклав Ветлесен і усі питання було закрито – 1:3.

Спарта Прага у рідних стінах мінімально поступилась Партизану. Загалом, матч був не надто видовищний. Гості відкрили рахунок у матчі аж на 78-й хвилині завдяки голу Меніга. Чехи одразу кинулись в атаку, але зрівняти до кінця матчу їм так і не вдалось.

Шериф солідно обіграв Брагу в матчі 1/16 ЛЄ – Вернидуб повторив пекло Шахтаря для екс-гравців Барселони і Ман Сіті >