Ліга чемпіонів: відбулися перші матчі сезону 2022/23

Стартував черговий розіграш найпрестижнішого клубного турніру Європи.

Ліга чемпіонів, кваліфікація, півфінали попереднього раунду

Ла Фіоріта – Інтер Ескальдес – 1:2

Голи: Ріналді, 45+2 – Солдевіла, 55, 66

Левадія – Вікінгур Рейк'явік – 1:6

Голи: Бегларішвілі, 5 (пен.) – Маклаган, 10, Інгасон, 27, Сігурдссон, 45+1, Хансен, 49, Гудйонссон, 71, Магнуссон, 77

Відкрити новий сезон випала честь чемпіонам Сан-Маріно та Андорри на нейтральному полі у Рейк'явіку. Перший тайм виграла Ла Фіоріта завдяки голу Ріналді у компенсований час, але суперник організував камбек по перерві. Героєм став 35-річний нападник Женіс Солдевіла, який завичай феєрить і в чемпіонаті Андорри. Дублю ветерана вистачило для проходу у фінал.

УЄФА може створити новий клубний турнір – постраждає рівень Суперкубка

Наступним суперником Інтера стане Вікінгур Рейк'явік, який у другому слоті розтрощив Левадію. Початок зустрічі склався для естонців дуже оптимістично – Бегларішвілі реалізував пенальті на 5-й хвилині. Втім, фактичні господарі (ця зустріч відбувалася на тому ж стадіоні) відповіли трьома точними ударами ще до відпочинку. Фінальний свисток зафіксував "тенісну" перемогу Вікінгура 6:1. Цікаво, що всі м'ячі забивали різні гравці.

Таким чином, Інтер Ескальдес та Вікінгур Рейк'явік зійдуться 24 червня у вирішальному матчі попереднього раунду ЛЧ. Переможець протистояння вийде на шведський Мальме.

Результати жеребкування 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів – Динамо проти 19-разового чемпіона, нефарт поляків