Результати жеребкування 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів – Динамо проти 19-разового чемпіона, нефарт поляків
15 червня у швейцарському Ньйоні відбулося жеребкування другого відбіркового раунду Ліги чемпіонів-2022/23. "Футбол 24" провів текстову онлайн-трансляцію події.
Результати жеребкування:
Шлях чемпіонів
Тобол (Казахстан) / Ференцварош (Угорщина) – Слован (Словаччина) / Динамо Батумі (Грузія)
Динамо Загреб (Хорватія) – Шкупі (Північна Македонія) / Лінкольн Ред Імпс (Гібралтар)
Лех (Польща) / Карабах (Азербайджан) – Цюріх (Швейцарія)
ХІК (Фінляндія) / РФШ (Латвія) – Вікторія Пльзень (Чехія)
ТНС (Уельс) / Лінфілд (Північна Ірландія) – Буде-Глімт (Норвегія) / Клаксвік (Фарерські острови)
Балкані (Косово) / Жальгіріс Вільнюс (Литва) – Мальме (Швеція) / Переможець попереднього раунду
Лудогорець (Болгарія) / Сутьєска (Чорногорія) – Шемрок Роверс (Ірландія) / Хіберніанс (Мальта)
Марібор (Словенія) / Шахтар Солігорськ (Білорусь) – Зрінські (Боснія і Герцеговина) / Шериф (Молдова)
Маккабі Хайфа (Ізраїль) – Олімпіакос (Греція)
Пюнік (Вірменія) / ЧФР Клуж (Румунія) – Дюделанж (Люксембург) / Тірана (Албанія)
Шлях представників ліг
Мідтьюлланд (Данія) – АЕК Ларнака (Кіпр)
Динамо Київ (Україна) – Фенербахче (Туреччина)
Єдиний представник України у другому раунді кваліфікації – київське Динамо – рухається Шляхом представників ліг. 4 клуби, які вступають у боротьбу з цього етапу, розділили на сіяних та несіяних відповідно до клубного рейтингу УЄФА. У підопічних Луческу було лише 2 можливих суперники – АЕК (Ларнака) і Фенербахче. У підсумку, доведеться грати з 19-разовим чемпіоном Туреччини.
Крім цього, у жеребкуванні взяли участь 20 команд із Шляху чемпіонів: п'ять клубів, що розпочинають боротьбу на цій стадії, та 15 переможців першого кваліфікаційного раунду. УЄФА розділив усіх учасників на 3 групи, спираючись на принципи Комітету з клубних змагань.
Відзначимо черговий нефарт наших польських братів. У разі успішного результату протистояння з міцним Карабахом, Леху доведеться битися з найсильнішою командою Швейцарії – Цюрихом.
Переможці вийдуть до 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, а невдахи – потраплять до 3-го відбіркового раунду ЛЄ.
Матчі 2-го раунду кваліфікації ЛЧ відбудуться 19/20 та 26/27 липня.
Шлях представників ліг
Сіяні:
Динамо Київ (Україна)
Мідтьюлланд (Данія)
Несіяні:
Фенербахче (Туреччина)
АЕК Ларнака (Кіпр)
Шлях чемпіонів
Група 1
Сіяні:
Динамо Загреб (Хорватія)
Лех (Польща) – Карабах (Азербайджан)
Тобол (Казахстан) – Ференцварош (Угорщина)
Несіяні:
Слован (Словаччина) – Динамо Батумі (Грузія)
Шкупі (Північна Македонія) – Лінкольн Ред Імпс (Гібралтар)
Цюріх (Швейцарія)
Група 2
Сіяні:
Вікторія Пльзень (Чехія)
Мальме (Швеція) – Переможець попереднього раунду
Буде-Глімт (Норвегія) – Клаксвік (Фарерські острови)
Несіяні:
ХІК (Фінляндія) – РФШ (Латвія)
ТНС (Уельс) – Лінфілд (Північна Ірландія)
Балкані (Косово) – Жальгіріс Вільнюс (Литва)
Група 3
Сіяні:
Олімпіакос (Греція)
Лудогорець (Болгарія) – Сутьєска (Чорногорія)
Зрінські (Боснія і Герцеговина) – Шериф (Молдова)
Пюнік (Вірменія) – ЧФР Клуж (Румунія)
Несіяні:
Марібор (Словенія) – Шахтар Солігорськ (Білорусь)
Дюделанж (Люксембург) – Тірана (Албанія)
Маккабі Хайфа (Ізраїль)
Шемрок Роверс (Ірландія) – Хіберніанс (Мальта)
показати приховати