Ліга чемпіонів: Аякс знову переміг Штурм, Селтік не програв Русенборгу й пройшов далі

1 серпня 2018 Читать на русском

Завершилися всі матчі 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів: амстердамський Аякс не помітив спротиву австрійського Штурму, шотландський Селтік не пропустив від Русенборга та вийшов у наступний етап завдяки перемозі в першому поєдинку.

У домашньому матчі Штурм довго тримав оборону, але під завісу першої половини пропустив від ветерана Класа-Яна Хунтелара. На старті другого тайму простріл із правого флангу замкнув літній новачок амстердамців Душан Тадіч, а на 77-й хвилині Хунтелар реалізував вихід віч-на-віч і довів рахунок до непристойного. Підсолодив поразку австрійців голкіпер Аякса Онана, який незграбно випустив м'яч у ворота – 1:3.

Ліга чемпіонів: "український" ПАОК розбив Базель, Відеотон вибив Лудогорець

Не забивали одне одному Русенборг і Селтік. Такий стан справ цілком влаштував "кельтів", які вдома перемогли норвежців і їхали в гості, маючи завдання не пропустити. Не допоміг Тронхейму й "лорд" Бендтнер, який провів на полі всі 90 хвилин, але забити так і не зумів.

Відзначимо, що в наступному раунді Селтік зіграє проти АЕКа з Афін, а Аякс зустрінеться з льєжським Стандардом.