Ліга 1: Суперник Динамо розійшовся миром з Марселем завдяки своєрідному дублю Гендузі, розгромна перемога Монако

18 вересня 2022 Читать на русском

Відбулись чергові поєдинки 8-го туру чемпіонату Франції, в яких свої ігри зіграли Марсель, Монако та суперник Динамо в Лізі Європи – Ренн. Читайте звіт про матчі на Футбол 24.

Нант – Ланс – 0:0

Монако розпочав ігрову програму неділі розгромом Реймса. На 22 хвилині Локо отримав пряму червону, після чого монегаски розірвали суперника завдяки голу Головіна по перерві та забитому м'ячу і асисту Мінаміно під завісу зустрічі.

Екс-гравець Барселони отримав червону картку на 9 секунді гри – відео найшвидшого вилучення в історії

Марсель та Ренн, який є суперником Динамо в Лізі Європи, розійшлись оригінальною нічиєю – 1:1. Річ у тім, що обидва голи в зустрічі забив Маттео Гендузі, спочатку відправивши м'яч у власні ворота, а пізніше зрівнявши рахунок.

А Ніцца несподівано поступилась Анже. Тодібо з рекордною червоною карткою сильно посприяв цьому – Бенталеб забив єдиний гол у грі, коли Анже був у більшості. Щоправда, Буфал по перерві вирівняв склади, отримавши другу жовту за симуляцію.