Ліга 1: ПСЖ з хокейним рахунком переміг Генгам, гольова феєрія Монако та Страсбура

19 січня 2019 Читать на русском

Відбулися матчі 21-го туру французької Ліги 1. ПСЖ каменя на камені не залишив від Генгама. Страсбур розгромно переміг Монако, Нім мінімально поступився Тулузі, а Реймс і Ніцца розписали нічию.

Голи: Кудін, 12 – Вальтер 90+9 (пен.)

Ліверпуль у гольовій перестрілці переміг Крістал Пелас, Манчестер Юнайтед вдома здолав Брайтон: 23 тур АПЛ, матчі суботи

ПСЖ з непристойним рахунком знищив Генгам. Атакувальне тріо Неймар – Кавані – Мбаппе на трьох оформили 8 (!) голів у ворота Генгама, а довершив розгром Меньє, який забив на 83-й хвилині.

Монако розгромно поступився Страсбуру в матчі з двома вилученнями. Досвідчений Налдо залишив монегасків вдесятьох вже на 7-й хвилині. На влучний удар Ажорка та Томасона Монако спромігся відповісти влучнним пострілом Фалькао. У другому таймі Страсбур забив ще тричі, встановши остаточний рахунок у матчі 5:1.

У протистоянні Німа та Тулузи єдиний гол у зустрічі оформив Саного, який відзначився під занавіс першого тайму. Ніцца на 99-й хвилині матчу зуміла вирвати нічию у Реймса.