Ліга 1: ПСЖ виграв вперше за три матчі – Мбаппе знову забив, довгоочікуваний дебют Рамоса

16 січня 2022 Читать на русском

Відбулися два поєдинки 21-го туру чемпіонату Франції. Читайте звіт на "Футбол 24".

Чемпіонат Франції, 21 тур

ПСЖ – Брест – 2:0

Голи: Мбаппе, 32, Керер, 53

Сент-Етьєн – Ланс – 1:2

Голи: Будебуз, 38 – Сотока, 77, Фофана, 90+5

ПСЖ перервав серію з двох нічиїх, обігравши Брест. Кіліан Мбаппе відкрив рахунок більярдним ударом від стійки у ближній кут. По перерві відзначився і Керер, який забив у другому поєдинку поспіль. Захисник заверив позиційну атаку парижан після прострілу Нуну Мендеша.

Марсель отримав трансферний бан за "крадіжку" хавбека

На 72-й хвилині на поле вийшов Серхіо Рамос, для якого це був дебютний матч на Парк де Пренс у футболці парижан. Ліонель Мессі спостерігав за першими хвилинами партнера з трибуни – аргентинець ще не готовий грати після коронавірусу. 2:0 – ПСЖ набрав 50 очок і продовжує впевнено лідирувати. Брест на 13-й сходинці.

В іншому матчі аутсайдер Сент-Етьєн першим забив у ворота Ланса, але не втримав навіть нічию, пропустивши за лічені миттєвості до фінального свистка. Ланс піднявся на 4 місце, Сент-Етьєн залишився останнім.

"Повертайся працювати додому": провальна авантюра Шевченка з присмаком махінацій, або Куди після невдячної Дженоа