Ліга 1: ПСЖ розгромив Діжон на виїзді та збільшив відрив від Лілля

12 березня 2019 Читать на русском

У перенесеному матчі 18-го туру французької Ліги 1 столичний Парі Сен-Жермен розгромив Діжон на його полі з рахунком 4:0.

Парижани відкрили рахунок уже в дебюті зустрічі. На 7-й хвилині Анхель Ді Марія класно подав кутовий, а Маркіньйос чудово зіграв на випередження і забив головою у ближній кут.

Ліга 1: Сент-Етьєн удев'ятьох поступився Ліллю, Марсель мінімально переграв Ніццу та інші матчі неділі

Друге взяття воріт трапилося перед перервою. Лайвен Курзава прострілив уздовж воріт із лівого флангу, а Кіліан Мбаппе банально підставив ногу й переграв Рунарссона. Усі ж питання щодо переможця дуелі ПСЖ зняв на старті другої половини гри. Підопічні Томаса Тухеля отримали право на штрафний удар, а Ді Марія вкотре довів, що має чарівну ліву – 0:3. Довершив побиття господарів Чупо-Мотінг, який замкнув передачу Меньє на 90+2-й хвилині.

Після цієї перемоги ПСЖ ще більше закріпив своє лідерство в турнірній таблиці. У парижан 74 очки проти 57-ми в Лілля, а також мають ще матч у запасі. Натомість Діжон іде в зоні вильоту (21 пункт) і відстає від рятівної позиції на 6 балів.

Перша поразка Сульшера з МЮ в АПЛ, зміна лідера Бундесліги, Лунін майже зупинив Атлетіко – підсумки євровікенду