Ліга 1: Ліон розгромив Монако, Монпельє удев'ятьох зганьбився проти Реймса, Ніцца і Лілль розійшлися миром

26 жовтня 2020 Читать на русском

Відбулись поєдинки 8-го туру чемпіонату Франції. Читайте звіт матчів на Футбол 24.

Ліон – Монако – 4:1

Голи: Депай, 12, Екамбі, 34, 44, Ауар, 41 – Бен-Єддер, 48 (пен.)

Вилучення: Бард, 90

ПСЖ розбив Діжон і повернувся на вершину Ліги 1 – космічна легкість Неймара, дебютний дубль Кіна, останній акорд Мбаппе

Бордо та Нім видали рівний матч, майже до фінального свистка на табло відображалась нульова нічия. Лише за 10 хвилин до завершення основного часу гравці Бордо організували два голи і забрали три очки.

Страсбур на виїзді несподівано розгромив Брест та здобув другу перемогу у нинішньому сезоні. Гості відвантажили супернику три м'ячі без відповіді.

Сент-Етьєн не зумів нав'язати боротьбу Метцу. Господарі забили по голу у кожному з таймів та здобули перемогу, яка дозволила їм піднятись на 9-ту сходинку.

Справжній екшн відбувався під час двобою Монпельє – Реймс. Ще до свистка на перерву арбітр вилучив двох гравців господарів, а суперник вів у рахунку 3:0. У другому таймі Реймс довів рахунок до ганебного, забивши ще один м'яч, та здобув першу перемогу у нинішньому сезоні Ліги 1.

Ніцца та Лілль провели обережний перший тайм, особливо не загострюючи гру. Після перерви гравці Ніцци швидко відкрили рахунок, але менш ніж за 10 хвилин гості вирівняли становище. У підсумку нічия, яка залишила Лілль на другій сходинці таблиці.

Ліон декласував Монако лише за один тайм, ще до перерви господарі відвантажили супернику 4 м'ячі без відповіді.У другому таймі гості спромоглись лише відзначитись голом престижу.

"Фігу розумів, що якийсь фанатик може взяти рушницю і пристрелити його": як одна авантюра змінила світовий футбол