Ліга 1: Монако втратив перемогу на останніх хвилинах, подарувавши шанс Марселю відірватись від суперників

5 березня 2023 Читать на русском

В неділю відбулися чергові матчі 26-го туру чемпіонату Франції. Результати – в цій новині на "Футбол 24".

Франція, 26 тур

Труа – Монако – 2:2

Голи: – Куаме, 31, Угбо, 90, – Бен-Єддер, 81, 83.

Монпельє – Анже – 5:0

Голи: Хазрі, 2, Саваньє, 25 (пен.), 51, Мауасса, 45, Ваї, 73.

Ліон – Лор'ян – 0:0

Головною сенсацією дня стана нічия в матчі претендента на місце в трійці у матчі з аутсайдером. Монако пропустив гол під кінець першого тайму і зміг повести в рахунку тільки завдяки Бен-Єддеру. Труа вирвав нічию вже в доданий час. Страсбур вперше програв під керівництвом Антонетті. Едуард Соболь відіграв всі 90 хвилин, але результативними діями не відзначився.

Мбаппе історичним голом довершив перемогу ПСЖ – парижани влаштували шалену перестрілку перед виїздом до Баварії

Реймс 18 поспіль матчів не програє в Лізі 1, що є клубним рекордом. Вже в доданий час підопічні Стілла здобули перемогу над Аяччо. Монпельє розгромив аутсайдера чемпіонату, забивши п’ять м’ячів. Капітан команди Тежи Саваньє відзначився дублем. Клермон обіграв Тулузу і обійшов "фіолетових" в турнірній таблиці. Ліон створював шанси і атакував гостріше, але втілити свою перевагу в голи не зміг в матчі проти Лор'яну.

Нагадаємо, що Марсель Маліновського зіграє проти Ренна у 26 турі Ліги 1. Зустріч запланована на 5 березня, початок матчу о 21:45 за київським часом.

Турнірна таблиця чемпіонату Франції.

Мессі та Мбаппе розірвали Марсель – дещиця креативу Маліновського, ПСЖ відібрав останні надії на чемпіонство