Лідс розбив Кардіфф і вийшов у наступний раунд Кубка Англії – юний форвард оформив супергол на 26 секунді

19 січня 2023 Читать на русском

Лідс з другої спроби впевнено забрав путівку до 1/16 фіналу Кубка Англії.

Кубок Англії, 1/32 фіналу, повторний матч

Лідс – Кардіфф – 5:2 (перший матч – 2:2)

Голи: Ньйонто, 1, 36, Родріго, 34, Бемфорд, 71, 76 – Робінсон, 84, 90+3 (пен.)

Аутсайдер Чемпіоншипу в рідних стінах розгубив перевагу 2:0 і поплатився. Лідс врятувався, а сьогодні взагалі не залишив мокрого місця від Кардіффа.

Все почалося з шедеврального гола Ньйонто вже на 26 секунді зустрічі. 19-річний італієць у стилі кунг-фу з льоту замкнув високу подачу Родріго. До перерви Кардіфф пропустив ще двічі – Родріго додав гол, а Ньонто відзначився дублем. По перерві досягнення італійця повторив Патрік Бемфорд, який також оформив дубль за тайм. Голи Кардіффа під завісу могли зіпсувати настрій лише Іллану Мельє, який не зберіг "кліншит".

У наступному раунді Лідс зустрінеться з переможцем пари Борхем Вуд/Аккрінгтон Стенлі, які також не з'ясували стосунки у першому матчі.

Зінченко повертається в Манчестер, Де Дзербі чекає на Ліверпуль – результати жеребкування 1/16 Кубка Англії