Леонов міг залишитись у Минаї – наставник назвав матч, який посприяв його відставці

17 грудня 2021 Читать на русском

Колишній тренер Миная Ігор Леонов пригадав поєдинок, який вирішив його долю на чолі клубу.

"На жаль, із фартом Минай так і не потоваришував. На мій погляд, ми не дорахувалися 6-7 очок, йдеться про два поєдинки з Колосом, Маріуполем, Інгульцем.

Минай розірвав контракт з Леоновим

Упевнений, що назавжди запам'ятаю матчі із ковалівцями. Адже в Ужгороді, виграючи 1:0, пропустили на шостій компенсованій хвилині, а в Ковалівці, за рахунку 1:0 на нашу користь, не реалізували три гольові моменти і на останніх хвилинах поєдинку були жорстоко покарані, дозволивши господарям забити двічі.

Та й у поєдинку з Динамо, програючи 0:1, Михайло Месхі у компенсований час схибив з позиції, з якої не забити дуже складно. Думаю, що якби не віддали у Ковалівці 12 грудня виграний матч, то обійшлося б без відставки", – зізнався Леонов у інтерв'ю meta-ratings.

Нагадаємо, 54-річний фахівець очолив команду у жовтні, замінивши на посту Василя Кобіна. Під керівництвом Леонова команда провела 9 матчів, з яких 4 завершились мировими, а ще 5 – поразками.

Золотий темп Динамо, старі проблеми Шахтаря, невдале розширення і діаманти в провінції – підсумки першої частини УПЛ