Леоненко переконаний, що Нещерет допоміг Динамо обіграти Маріуполь попри вилучення в першому таймі

7 грудня 2020 Читать на русском

Експерт ТК "Футбол" Віктор Леоненко прокоментував перемогу київського Динамо над Маріуполем в рамках 12-го туру УПЛ.

"У першому таймі у Маріуполя був день відбирань, а в другому – кияни на класі здобули перемогу. Великий плюс для Динамо, що вони після Юве не їдуть до Маріуполя, а грають удома.

Супряга розповів, в якому чемпіонаті хотів би продовжити кар'єру – форвард Динамо мріє про кубок Ліги чемпіонів

Нещерет, вважаю, допоміг команді. Забий тоді маріупольці, і могли бути нерви, 1:1, другий тайм і треба поспішати", – сказав Леоненко в ефірі програми "Великий Футбол".

Нагадаємо, у матчі 12-го туру проти Маріуполя Руслан Нещерет залишив свою команду у меншості наприкінці першого тайму – голкіпер не одразу вирішив, чи виходити з воріт, а потім, вийшовши за межі штрафного майданчика, скосив півзахисника суперника Сергія Горбунова.

Вилучення голкіпера не завадило "біло-синім" здобути чергову перемогу у чемпіонаті України – підопічні Луческу продовжують очолювати турнірну таблицю УПЛ, випереджаючи Шахтар на 3 очки.

Маріуполь – Динамо: Київ чекає Реброва з тривогою – вилучень мало, найкращий бомбардир УПЛ, натяки Луческу 4 гравцям