Лемпард жорстко відповів на заяви Моурінью – португалець розкритикував тренера Челсі після провалу в матчі з МЮ

12 серпня 2019 Читать на русском

Новому наставнику "аристократів" не сподобались слова свого колишнього боса.

"Йому не сподобалася гра Маунта? Він так і сказав? Серйозно? Вау. Що ж, я не можу випускати на поле гравців прямо з лазарету, незважаючи на те, досвідчені вони чи ні.

"Другий склад Манчестер Сіті може виграти АПЛ", – Моурінью у своєму стилі назвав претендентів на чемпіонство Англії

Ті, хто грали сьогодні, дозволили нам володіти ініціативою протягом 45-60 хвилин матчу. Очевидно, що ми робили індивідуальні помилки, адже суперник забив чотири голи, завдавши п'ять ударів. Це сувора реальність.

Мене не повинні хвилювати слова інших людей – експертів або кого-небудь ще. Говорити – це їхня робота. Цей склад – те, з чим ми повинні працювати, і я вірю в нього.

Якби ми пішли на перерву, ведучи в рахунку 2:1 або 3:1 – як, мабуть, і повинно було бути, якби ми були точнішими і якби удача була на нашому боці, то матч склався б зовсім інакше", – цитує Лемпарда Goal.

Манчестер Юнайтед знищив Челсі: класична перемога Сульшера, невдалий день Лемпарда та перфоменс новачків