Лемпард розповів, хто винен у втраті двох очок проти Шеффілд Юнайтед

31 серпня 2019 Читать на русском

Головний тренер Челсі оцінив дії своїх підопічних після нічиєї у поєдинку проти новачка АПЛ.

"Все було під контролем. Це наша вина, що ми подарували їм гол на початку другого тайму. Ми вже дозволяли таке в попередніх матчах.

Лемпард виставив наймолодший склад Челсі в історії АПЛ у матчі проти Шеффілд Юнайтед

Ми повинні були впевнено вигравати, але втратили 2 очки. Ми хочемо перемагати. Поява молоді в складі – це одне, перемоги – це інше. Коли ведете 2:0 до перерви, ви просто зобов'язані вигравати. Таммі Абрахам чудово впорався, хай продовжує в тому ж дусі", – цитує Лемпарда ВВС.

Манчестер Сіті з Зінченком знищив Брайтон, Челсі втратив перемогу над Шеффілд Юнайтед: 4-й тур АПЛ, матчі суботи

Нагадаємо, що лондонці здобули п'ять очок в чотирьох турах АПЛ 2019/20 і наразі посідають дев'яту сходинку.