Ліверпуль впевнено здолав Бернлі, Манчестер Сіті з Зінченком знищив Брайтон: 4-й тур АПЛ, матчі суботи

31 серпня 2019 4731 Читать на русском

В рамках 4-го туру англійської першості не обійшлося без сенсацій. Рахунок та звіт про матчі читайте на "Футбол 24".

Чемпіонат Англії 2019/2020, 4-й тур

Саутгемптон – Манчестер Юнайтед – 1:1

Голи: Вестергор, 58 – Джеймс, 10

Вилучення: Дансо, 73 (друга жовта картка)

Вест Хем – Норвіч – 2:0

Голи: Аллє, 24, Ярмоленко, 58

Крістал Пелас – Астон Вілла – 1:0

Гол: Айю, 73

Вилучення: Трегезе, 54 (друга жовта картка)

Голи: Вуд, 33 (аг), Мане, 37, Фірміно, 81

Вест Хем здобув другу поспіль перемогу – Ярмоленко забив блискучий гол і став одним з найкращих у матчі АПЛ

Суботній вікенд в англійській Прем’єр-лізі розпочали Саутгемптон та Манчестер Юнайтед. Вже на 10-й хвилині Деніел Джеймс ударом у праву дев’ятку вивів "червоних дияволів" вперед. Непогані шанси відзначитись у першому таймі мали Арон Ван-Біссака та вже згаданий Джеймс: після удару першого м’яч пролетів у лічених сантиметрах над поперечиною, а з пострілом Деніела впорався Ангус Ганн.

Другий тайм активніше розпочали "святі" і їх старання увінчались забитим голом: Яннік Вестергор, увірвавшись у штрафний майданчик, замкнув поперечну передачу від Кевіна Дансо у лівий кут воріт і зрівняв рахунок. На 73-й хвилині арбітр залишив Саутгемптон у меншості вилучивши за другу жовту картку Кевіна Дансо. Маючи чисельну перевагу гості створили кілька небезпечних моментів, однак їм бракувало або точного завершального удару або чудово відпрацьовував у рамці Ганн.

Поєдинок між Крістал Пелас та Астон Віллою запам’ятався не стільки забитим голом, як великою кількістю жовтих карток. Особливою жорстокістю відзначались гравці гостей, які лише в першому таймі отримали чотири "гірчичники", а в другому взагалі залишились у меншості — Трезеге був вилучений за другу жовту картку. Під кінець гри "орлам" таки вдалось дотиснути суперника і вирвати перемогу – Джордан Айю влучно пробив у правий нижній кут воріт повз безпорадного голкіпера.

Зінченко – про конкуренцію з Анхелінью та Менді: Ми допомагаємо один одному

Лестер не мав особливих проблем з Борнмутом. На дванадцятій хвилині Джеймі Варді ударом з далекої відстані приголомшив суперника, відкривши рахунок у матчі. Та не встигли "лисиці" як слід відсвяткувати забитий гол, як отримали у свої ворота "подарунок" від Каллума Вілсона. Під кінець тайму Юрі Тілеманс вивів свою команду вперед. У другій половині зустрічі Варді оформив дубль і встановив остаточний рахунок у матчі.

Суперники Шахтаря у Лізі чемпіонів вже на другій хвилині вийшли вперед: Олександр Зінченко, розпочавши атаку, відпасував на Давіда Сільву, який здійснив прострільну передачу у штрафний майданчик. Кевіну Де Брюйне залишилось лише влучити у порожні ворота. На 35-й хвилині прикрої травми зазнав Емерік Ляпорт і на ношах покинув межі поля. У кінці першого та на початку другого тайму дублем відзначився Серхіо Агуеро. А масну крапку у матчі поставив Бернарду Сілва, щойно з’явившись на полі.

Уотфорд шокував суперника вже на самому початку матчу: Уільям Х'юз вдало зіграв на добиванні, після того як шкіряний відскочив йому прямо на хід. Однак ще у першому таймі "статус кво" відновив Фабіан Шер. Більше глядачі голів у матчі не побачили.

Челсі також не став відкладати у довгий ящик із забитими голами і ще до середини першого тайму розпакував ворота суперника: Таммі Абрахам після грубої помилки Діна Хендерсона з меж штрафного майданчика відправив м'яч у сітку. Згодом він же оформив дубль.Та на початку другого тайму Калум Робінсон скоротив рахунок, а на останній хвилині Курт Зума зрізав м’яч у власні ворота і подарував супернику нічию.

Вже знаючи, що Манчестер Сіті без проблем здолав Брайтон і очолив турнірну таблицю АПЛ, Ліверпуль мав намір продовжити свою переможну серію у виїздному матчі з Бернлі та повернути собі першу сходинку. Відкрити рахунок допоміг фантастичний гол Александра-Арнольда з-за меж штрафного майданчика, втім пізніше повтор показав невеличкий рикошет від Вуда, на якого в підсумку й записали цей м'яч. За 4 хвилини опісля Мане після передачі Фірміно вирвався віч-на-віч з голкіпером, одним дотиком перегравши Ніка Поупа. Другий тайм зустрічі пройшов під контролем Ліверпуля, що дозволило Фірміно на 81-й хвилині довести рахунок до розгромного. Більше глядачі голів не побачили, впевнена перемога гостей – 0:3.