Лех Бутка втратив перемогу в поєдинку з шістьма голами проти лідера Екстракляси

22 листопада 2020 Читать на русском

Польський Лех Богдана Бутка та Василя Кравця не втримав перемогу у матчі з Ракувом. Звіт про поєдинок читайте на "Футбол 24".

Екстракляса, 10-й тур

Лех – Ракув – 3:3

Голи: Ісхак, 32, Модер, 48 (пен), Рамірез, 52 – Іві, 13, Завада, 31, Шелаговскі, 90+2

Українці Бутко та Кравець розпочинали матч із Ракувом на лавці для запасних. Впевнених дій оборонців якраз не вистачало, адже вже у першому таймі Лех пропустив двічі, зумівши відіграти лише один м'яч.

Кравець допоміг Леху вирвати нічию у поєдинку з Краковією

Одразу по перерві Модер реалізував 11-метровий та зрівняв ситуацію на табло. За кілька миттєвостей команда українців вийшла вперед вперше у матчі. На 88 хвилині на полі з'явився Богдан Бутко, а Василь Кравець так і просидів весь матч на лавці. Здавалось, що Лех здобуде перемогу над фаворитом, проте Ракув зрівняв рахунок вже у доданий арбітром час.

Неймовірні 3:3, проте прикра нічия для Леха, який розташувався десятим. Ракув очолив турнірну таблицю Екстракляси, хоча Легія – найближчий переслідувач – ще має матч у запасі та може стати лідером.

Ліга Європи: Бенфіка розгромно перемогла, Джеррард заміною дотиснув Лех з Кравцем, ПСВ відновив справедливість