ЛЧ: Селтік і Атлетіко влаштували гольову феєрію, Холанд перервав суху серію, РБ Лейпциг переміг друзів Росії

26 жовтня 2023 Читать на русском

У середу, 25 жовтня, відбулися матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Вилучений: Де Поль, 82

Атлетіко провів у Глазго свій не найкращий матч, але зумів відвезти при цьому нічию. Команда Дієго Сімеоне створила біля воріт Джо Харта не так багато моментів, але водночас забила два м'ячі – відзначилися найкращі бомбардири сезону, Антуан Грізманн і Альваро Мората. А ось Селтік, крім голом Фурухасі та Пальми в першій чверті матчу, міг неодноразово забивати ще – Ян Облак став одним із героїв зустрічі разом із форвардами гостей.

ПСЖ розгромив безпорадний Мілан – Піолі переписав історію, але провалив дуель проти Луїса Енріке

Фаворити групи G – Манчестер Сіті і РБ Лейпциг – виграли свої матчі в андердогів з однаковим рахунком 3:1. У Німеччині героєм зустрічі став Хаві Сімонс – нідерландець записав на свій рахунок гол+пас. У Берні дублем у складі команди Пепа Гвардіоли відзначився Ерлінг Холанд – щоправда, перший свій м'яч норвежець забив із пенальті. Так чи інакше, Ерлінг перервав свою безгольову серію в Лізі чемпіонів, яка склала 543 "сухих" хвилини. Сьогодні Холанд забив уперше з квітня – тоді він розписався у воротах Баварії.