Лаціо не без проблем розібрався з Торіно – Альберто оформив дубль з асистів

22 лютого 23:41 Читать на русском
Автор: Ольга Любушкіна

Лаціо переграв Торіно (2:0) у 21 турі чемпіонату Італії. Результат та огляд гри читайте на "Футбол 24".

Лаціо та Торіно серед тижня грали перенесений матч 21-го туру. В першому таймі "бики" не мали переваги у володінні, але частіше підходили до воріт команди Мауріціо Саррі. Торіно мав відкривати рахунок й створив для цього кілька непоганих моментів. Підкачала туринців реалізація. Лаціо виглядав інертно і навіть не зумів завдати удару з меж штрафного майданчику суперника.

"Родрі – другий": Чалханоглу вважає себе найкращим півзахисником-організатором у світі

По перерві ситуація змінилася на користь римської команди. Гендузі та Катальді за шість хвилин вивели свою команду вперед, забезпечивши перевагу у два м'ячі. Обом гравцям асистував Луїс Альберто. Півзахисник оформив свої 58 та 59 передачі, що є найвищим показником в Серії А з моменту дебюту іспанця.

На 79 хвилині Лаціо залишився у меншості. Захисник Хіла отримав другу жовтку картку й був змушений покинути поле. До фінального свистка рахунок не змінився.

Лаціо завдяки перемозі піднявся на сьому сходинку з 40 балами. Торіно перебуває на 10 місці з 36 очками.

Інтер здобув перемогу над Атлетіко – парад марнотратства Арнаутовіча зберіг інтригу в битві за чвертьфінал ЛЧ