ЛА Гелаксі Ібрагімовіча безглуздо програв Динамо Х'юстон та не потрапив у плей-офф МЛС

29 жовтня 2018 Читать на русском

Златан Ібрагімовіч та його ЛА Гелаксі дивитимуться головну частину сезону-2018 по телевізору через поразку від Динамо Х'юстон на останніх хвилинах зустрічі.

У матчі заключного 34 туру МЛС ЛА Гелаксі, за який виступають Златан Ібрагімовіч та Ешлі Коул, вдома приймав х'юстонське Динамо. Команді Зігфріда Шміда достатньо було зіграти внічию для потрапляння у плей-офф.

"На порозі з’явилася Барса і я сказав: "Так!" Хенрік Ларссон – про Мессі, Златана, дреди і жорстокий перелом ноги

Вже на 30-й хвилині Ола Камара оформив дубль і рахунок був 2:0 на користь команди з Каліфорнії.

Але другий тайм став суцільним жахом для Ібри та партнерів. Протягом 20 хвилин динамівці забили 3 м'ячі, а ЛА навіть за 9 компенсованих хвилин не зміг бодай відігратись. У підсумку, "біло-блакитно-золоті" залишились за бортом плей-офф вдруге поспіль.