К'єлліні вперше асистував в МЛС – розкішна передача зі своєї частини поля та не менш ефектний гол

12 вересня 2022 Читать на русском

Легенда Ювентуса та збірної Італії Джорджо К'єлліні потроху освоюється в новому для себе чемпіонаті.

Лос-Анджелес вирушив у гості до Далласа. Зустріч для лідера Західної Конференції МЛС почалась невдало, адже вже на 13 хвилині команда залишилась у меншості через вилучення Холлінгсхеда.

МЛС: дебютний гол чемпіона Європи, Бейл забив у знущальному стилі, К'єлліні розсмішив кумедною жовтою

Проте у доданий арбітром до першого тайму час К'єлліні ощасливив вболівальників ЛА. Італієць зі своєї частини поля шведою красиво закинув за комірець оборонців, а Аранго ефектно перекинув кіпера Далласа. Щоправда, по перерві Лос-Анджелес пропустив двічі й поступився 1:2.

Для Джорджо це був дебютний асист в МЛС. Загалом з липня легенда встиг награти 8 поєдинків.