Кваліфікація Ліги Європи: Сваток допоміг Хайдуку здолати Гзіру, Рейнджерс Джеррарда розбив гібралтарський Сент-Джозефс

9 липня 2019 Читать на русском

Відбулися матчі 1-го кваліфікаційного раунду за потрапляння до групового етапу Ліги Європи.

Голи: Евандро, 40, Родрігеш, 53, Джеферсон, 55, Малінов, 72

Опір команди з Гібралтара обмежився лише першим таймом. Легендарний Стівен Джеррард зміг вмотивувати своїх підопічних на другу половину, яка закінчилася справжнім погромом суперника – 4:0.

Кваліфікація Ліги чемпіонів: Астана Григорчука перемогла ЧФР Клуж, Нимме Калью з екс-карпатівцем поступився Шкендії

Український центрбек Олександр Сваток допоміг Хайдуку здобути переконливу перемогу над мальтійською Гзірою. Екс-гравець Зорі провів на полі 75 хвилин, після чого його замінив Стефан Шиміч. Хорвати під завісу матчу подвоїли свою перевагу, що дає їм комфортні передумови для проходу в наступний раунд.

Досягнення шотландського гранда повторив і софійський ЦСКА. Болгари вирішили долю протистояння з чорногорським Тітоградом ще в першому матчі, забивши чотири м'ячі без відповіді.