Куман знову заговорив про несправедливість після чергової втрати очок Барселони

29 грудня 2020 Читать на русском

Головний тренер Барселони Рональд Куман прокоментував матч 16-го туру Ла Ліги проти Ейбара (1:1).

"Помилки в захисті призвели до пропущеного голу. В останні десять хвилин матчу у нас були моменти, але ми не змогли їх реалізувати. Завжди краще бути попереду в рахунку, тому що це надає команді впевненість.

Барселона – Ейбар – 1:1 – відео голів та огляд матчу

На мій погляд, в першому таймі суперник добре нас тримав, через що довго доводилося шукати вільного гравця. Я трохи змінив тактику, і це призвело до великої кількості наших моментів. Нічия – несправедливий результат, але з нами таке трапляється дуже часто. У ключовому моменті ми пропустили. Припускаємось помилок, які коштують нам перемог", – наводить слова Кумана Marca.

Після 16-ти турів Барса розташувалась на 6-й сходинці, відстаючи від лідера перегонів (Атлетіко) на 7 очок.

Барселона розписала сенсаційну нічию з Ейбаром і втратила шанс піднятись у зону Ліги чемпіонів